Ermal Fejzullahu i blen nuses makinen e fundit super luksoze

Jeta e çiftit Ermal dhe Ariana Fejzullahut vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes.

E kjo për arsye të luksit që kanë ata në jetën e tyre.

Në rrjete sociale dyshja shpesh herë ndajnë imazhe të shtëpisë, udhëtimeve apo veturave.

Ndërsa së fundmi Ermali ka njoftuar se Ariana është bërë me veturë të re dhe luksoze.

“Urime”,- është mbishkrimi i këngëtarit.

Ndërsa vetura i përket vitit 2021 dhe është Mercedes AMG GLE.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *