“Eshtë e jashtëzakonshme” Mjeku Pipero perlotet gjatë emisionit te Arian Çanit, ja arsyeja

  0
  94

  Mjeku i njohur Pëllumb Pipero ka folur në një lidhje me Skype me emisionin “Zonë e Lirë” për situatën e koronavirusit në vend.

  Në studio është transmetuar nje video ku disa fëmijë ia dedikojne mjekëve që janë në vijën e parë të luftes, një video që e ka emocionuar shumë mjekun.

  “Sot duhet të jesh mjek të përjetosh këto emocione, është e jashtëzakonshme. I kam sytë me lot, është e jashtëzakonshme. Duhet të jesh aty në spital dhe të dëgjosh këto vajza që të përjetosh këto emocione. Ju përqafoj fortë ato dhe juve që na i sollët këto emocionuese”, ka thënë mjeku i emocionuar.

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here