Monday, May 23, 2022
HomeFlasin mjekët ligjorë, zbulohet shkaku qe mund te kete cuar ciftin ne...
Array

Flasin mjekët ligjorë, zbulohet shkaku qe mund te kete cuar ciftin ne ate gjendjeMjekët ligjorkanë folur per ngjarjen qe ndodhi ditën e djeshme ne Librazhd me ciftin Rezarta dhe Olsian Hajdari.

Ata thone se nje i trete mund ti ketë hedhur dicka ne ushqim apo ne uje. Ose njëri prej tyre apo të dy bashkë mund ta kene berë me deshiren e tyre. Cdo gje do te zbulohet pasi Olsi te behet me mire.

Burime nga grupi hetimor tregojnë se dy prindërit e moshuar janë dëshmitarë të rëndësishëm dhe fillimisht është marrë një deklaratë e përciptë e tyre duke respektuar tron ditjen e thellë.

Prinderit konfrimojne se mes ciftit nuk ka pas asnje grindje apo konflikt qe nuk shkon mes ciftin dhe nuk e kuptojnë cili mund të ketë qënë shkaku.

Ata kane 1 vit te fejuar dhe ishin entuziast qe do martoheshin.

Por prokuroria e Elbasani eshte duke punuar dhe ata presin qe Olsi te dal nga gjendja kritike ku ndoddhet dhe ai te deshmoje te verteten nëse ata e pine vetë apo ishte vetem njeri prej tyre apo dikush tjeter qe i shtyu ta benin dicka te tmershme.

Ndërkaq ne profilin e Olsianit ne rrjetet sociale shfaqen foto te bukura dhe te lumtura mes ciftit.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments