Rudina Dembacaj kapet mat me Mark Frrokun

  0
  129

  Edhe pse Rudina Dembacaj nuk e ka pranuar kurre publikisht lidhjen me ish deputetin, ajo pak javë më parë, gjatë inagurimit të lokalittë saj falenderoi dhe Markun, duke shuar kështu zërat një herë e mirë.

  Mirëpo së fundmi, ‘Panorama Plus’ ka siguruar disa foto të çiftit, teksa shfaqen të ulur pranë njëri-tjetrit në restorantin e Rudinës.

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here