Rudina Dembacaj kapet mat me Mark Frrokun

    Edhe pse Rudina Dembacaj nuk e ka pranuar kurre publikisht lidhjen me ish deputetin, ajo pak javë më parë, gjatë inagurimit të lokalittë saj falenderoi dhe Markun, duke shuar kështu zërat një herë e mirë.

    Mirëpo së fundmi, ‘Panorama Plus’ ka siguruar disa foto të çiftit, teksa shfaqen të ulur pranë njëri-tjetrit në restorantin e Rudinës.

    Leave a Reply

    Your email address will not be published. Required fields are marked *