Gruaja e shëruara nga koronavirusi ne Itali ka disa keshilla: Alarm i tepert, une u sherova dhe tani..

  0
  114

  “Shqetesimi ka pushtuar të gjithë vendin, por unë u shërova nga koronavirusi”:

  Morena Colombi, 59 vjeç nga Trucazzano, ne rajonin e Milanos, ka vendosur të flasë pas pneumonisë që i shkaktoi prekja nga virusi famekeq.

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here