Monday, May 23, 2022
HomeU nda nga bashkëshorti dhe nisi jetën e re, aktorja jep lajmin...
Array

U nda nga bashkëshorti dhe nisi jetën e re, aktorja jep lajmin e gëzueshëmAktorja RUdina Dembacaj ka pranuar ditën e djeshme ndarjen përfundimisht nga bashkëshorti i saj pas 3 vitesh martesë me të cilën pati dhe nje vajzë.

Ajo dhe bashkëshorti i saj e mbajtën te fshehte ndarjen deri ditën e djeshme kur ajo doli hapur gjatë emisionit Wake Up.

Ditën e sotme aktorja ka ndare nje lajm të ri me ndjekësit e saj duke treguar se së shpejti do te hap nje lokal të ri në qender te Tiranës duke ndarë ftesat e ceremonise se inaugurimit miqeve te saj.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments