Gruaja i bën gjëmën burrit, e rreh në sy të kolegëve në punë

Një 36-vjeçare ka rrahu bashkëshortit e saj në Pirea të Greqisë. Ngjarja ka ndodhur mesditën e djeshme, rreth orës 13:00, kur gruaja shkoi te ambientet e punës e të shoqit.

36-vjeçarja ka hyrë në punën e bashkëshortit dhe duke i habitur të gjithë ka nisur t’i bërtasë dhe ta ofendojë. Por ajo nuk u mjaftua me kaq, 36-vjeçarja iu vërsul dhe e goditi.

Fjaleve së 36-vjeçares nuk i shpëtoi as kolegu i burrit

Kolegu i bashkëshortit tentoi të shpëtojë shokun nga duart e gruas së tij, por e pësoi vetë. 36-vjeçarja e goditi me shuplaka.

Dëshmitarët që panë të gjithë skenën e dhunës njoftuan policinë, por gruaja u largua dhe u iku.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *