Harruan canten me 40.000 euro ne Rinas. Pushuesve i ndodh mrekullia

Pasagjer nga Mali i Zi kane harruar canten me 40.000 euro ne aeroportin “Nen Tereza” diten e sotme por i ka ndodhur mrekullia pasi leket i jane rikthyer perseri.

Ata jane shprehur se:”Ky është një gjest njerëzor dhe dëshmi se Shqiptari është i Besës dhe burrërisë, me zemër të bardhë dhe bujar. Çanta u muar nga i Zoti. Falenderojmë nga zemra të gjithë personelin e aeroportit “Nënë Tereza” Tiranë!,”.

Te rimaresh nje cante me 40.000 euro eshte nje mrekulli ne kohet qe jetojme transmeton shiko.news

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *