Ishte duke punuar. Humb jeten 52 vjecari ne Durres

0
34

DURRES- Nje ngjarje e rende ka ndodhur ne Durres ku mesohet se ka humbur jeten nje 52 vjecar.

Ai ishte duke punuar dhe pllakat e mermerit e kane zene poshte dhe 52 vjecari ka humbur jeten.

Ngjarja ka ndodhur ne lagjen nr15. ne oren 11:30.

Policia ka shkuar ne vendngjarje te zbuloje shkaqet e aksidentit.shiko.news

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here