Ishte nje loje e BBV qe ti afronte nje shtepi Arjoles? Ja si shprehet aktorja

Te gjithe ishin te lumtur kur u mesua se Arjola do te behej me shtepi te re. Dhe ajo ishte dhurata me e bukur qe ajo mori nga BBV.

BBV i afroi Arjoles nje shtepi te mire dhe ku u perfol shume kjo shtepi.

Por edhe BBV ka kohe qe ka mbaruar deri tani Arjola nuk ka marr asnje mesazh rreth shtepis.

Dhe ne nje intervist ajo eshte shprehur se:“Nuk e di akoma!”, çfarë na lë të kuptojmë se ajo ende nuk është futur në shtëpinë e re. Nuk dihet ende arsyet që po e vonojnë këtë dhuratë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *