Këngëtarja dhe aktorja e njohur i jep fund jetes ne moshen 48 vjecare

Këngëtarja dhe aktorja CoCo Lee , karriera e së cilës për dekada përfshinte dhjetëra albume, filma dhe shfaqje televizive të suksesshme i jep fund jetes pas gjendjes se saj me depresion.

Motrat e saj thanë se ajo vuante nga depresioni për “disa vite” dhe i dha fund jetes edhe pse ishte ne kulmin e karrieres dhe kishte shume rrole dhe kenge per te bere.

Motrat shprehen se:” Jemi krenarë për të!”

Lee ka lindur në Hong Kong dhe është rritur në Shtetet e Bashkuara. Gjatë një vizite në Hong Kong pas shkollës së mesme, ajo fitoi vendin e parë në një konkurs kënge, gjë që nisi karrierën e saj muzikore. Ajo gjeti sukses në Azi gjatë viteve 1990, me miliona shitje albumesh dhe muzikë të lëshuar në anglisht dhe plot role ne filma dhe teater.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *