KUJDES! Momenti kur polici 25-vjeçar qellon kolegun tek komisariati nr.3 (Video)

0
250

Është publikuar momenti, kur polici 25-vjeçar ka vrarë me armë kolegun e tij mbrëmjen e djeshme në Komisariatin nr.3.

Siç shihet edhe nga pamjet ata kanë debatuar jashtë dhe më pas Çaush Saliasi është qëlluar.

Saliasi është futur me shpejtësi në dhomën e instruktazhit, por nuk i ka shpëtuar dot plumbave. Ludian Zaimi ka qëlluar 5 plumba.

Ndërkohë kolegët shihen të traumatizuar.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here