E fundit/ Kush është i riu që u pla gos në ish-Bllok sonte në Tiranë, njoftimi i policise

  Një pla gosje me armë ndodhi sonte në mbrëme në ish-bllok në Tiranë.

  Nga ky konflikt ka mbetur i pla gosur një i ri.

  Burime bëjnë me dije se personi eshte Ilir Shkurti, rreth 32 vjec i cili po merr mjekim në spitalin e Traumës në kryeqytet.

  Ende nuk dihen shkaqet e kësaj ngjarje.

  Ndërkohë policia ka njoftuar se ‘ne lidhje me plagosjen me arme zjarri ne kembe te shtetasit I.SH, fale reagimit të menjehershëm të sherbimeve të Policisë në kohë rekord u bë bllokimi i mjetit tip “Benz” i cili u përdor nga autorët për t’u larguar, dhe u shoqërua në ambientet e Policisë për veprime të mëtejshme njëri prej autorëve të dyshuar të ngjarjes.’

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *