Lajm i mire nga aktori Genc Fuga del nga gjendja e rend dhe shoqeron vajzat ne shkolle. Foto

0
178

Vjen lajm i mire per aktorin e njohur Genc Fuga.

Ai ka kaluar semundjen e rende dhe ka publikuar nje foto me vajzat e tij duke i derguar ne shkolle.

Fuga iu nënshtrua një operacioni mjaft delikat para kohë më parë, pasi goditja që posoi në tru po i rrezikonte jetën.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here