Marjana Kondi transformohet ne nje vazje 20 vjecare pas nderhyrjes se fundit ne lekure. Foto

0
54

Marjana Kondi nje nga aktoret me te dashura per publikun shqiptar. Ajo tashme duket si ne vajze 20 vjecare me nderhyrjen e re qe ka ber ne lekure.

Ajo ka perdorurm menyren e re pa dhimbje, pa kohë rikuperimi, pa kirurgji,heq çdo lloj shenje në lëkurë, zhduk dhe eleminon rrudhat, shenjat kirurgjikale, shenjat post akne, dëmtime të vjetra lëkure, shenjat e djegies, rigjeneron indet pasi rrit aktivitetin e plazmës (likuid që trupi e prodhon vetë për rigjenerim)

Madje Marjana duket shumë vite më e re tani që lëkura e saj është e tendosur.

Home

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here