Saturday, May 21, 2022


HomeMourinho do të jetë trajneri i ri i Tottenham
Array

Mourinho do të jetë trajneri i ri i TottenhamMourinho do të jetë menaxheri i ri i Totenemit duke nënshkruar një kontratë deri në fundin e sezonit 2022-2023.

Mësohet se Jose Mourinho do të fitojë 15 milion paund në vit, gati dyfishin e pagës së paraardhësit të tij Pochettino , i cili u shkarkua për shkak të rezultateve jo të mira .

AI u shpreh se është i gëzuar që po i bashkohet një skuadre me një trashëgimi kaq të madhe dhe tifozë të flaktë.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments