Ndahet nga jeta në moshën 58 vjecare gazetari i njohur shqiptar

Eshte ndar nga jeta ne moshen 58 vjecare gazetari dhe publicisti i njohur Nebil Çika.

Lajmi eshte dhene nga familja ne rrjetet sociale.

“Me hidhërim te thellë dhe me dhimbje te madhe ju lajmërojnë qe u nda nga jeta babai jone i dashur Nebil Cika. Pritjet behen pranë ambienteve te Funeral Home Parajsa, pranë Nesherakut! Mbas ores 09:00. Varrimi ne oren 14:00 ne varrezat e Tufines.”, thuhet në mesazhin e familjarëve të gazetarit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *