Në qytetin shqiptar të Dragashit bie borë, dalin pamjet

  0
  101

  Pas ndryshimit të motit dhe me uljen e temperaturave në ditët e fundit të tetorit, në qytetin e Dragashit paska rënë dëborë.

  Në fotot që janë postuar ne rrjet të cilat mendohet se jane bërë ditën e djeshme, duket mali dhe nje makine e mbuluar me debore.

  Pamjet janë te rralla pasi akoma jemi ne stinen e vjeshtes dhe ende nuk kane filluar resjet e dëborës ne vend

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here