News

Nëse zbulon se Marku të tradhton, cfare do beje? Rudina jep përgjigjen qe nuk pritej

Nëse zbulon se Marku të tradhton, cfare do beje? Rudina jep përgjigjen qe nuk pritej

Aktorja e humorit dhe moderatorja, Rudina Dembacaj ishte e ftuar ditën e sotme në Pop Culture me moderatoren Dojna Mema.Rudina u pyet se si do të vepronte po të merrte vesh që Marku e tradhtonte dhe përgjigjja e Rudinës ishte shumë e thatë dhe e prerë “Do e lija direkt”.

Rudina: Do e lija urgjent

Dojna: Vetëm aq

Rudina: Nuk kam nerva farë për drama, unë të lë vazhdoj jetën.