Një tjetër tërmet në Shqipëri, zhvendoset epiqendra

  0
  112

  Një tjetër lëkundje eshte njere pak më parë në Shqipëri dhe tashmë epiqendra është zhvendosur nga Durrësi në Vorë.

  Ai ka qenë i një magnitude 3,7 rihter.

  Lëkundjet e tij janë ndjerë edhe në Tiranë.

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here