Një zonjushë e vërtetë: Shikoni sa është rritur aktorja e serialit “Nënë”

    Aktorja e vogel turke fitui zemrat e publikut shqiptar me serialet që janë transmetuar edhe në Shqipëri. Ajo u bë e njohur si “Meleku” te seriali “Nënë” e më pas si “Ojky” në serialin “Bija ime”. Ndonëse në një moshë të vogël ajo i ka mahnitur të gjithë me talentin e saj.

    Ajoishte vetëm 7 vjeç kur luajti rolin e “Melekut” në vitin 2016. Tani ajo është rritur dhe poston here pas here foto në rrjete sociale. Në fotot e saj të fundit ajo shihet e veshur e veshur me xhinse të grisura, një xhaketë me xixa dhe syze dielli.

    Në sy bie dhe mënyra si ajo ka dale në foto, tamam si një vajzë e rritur. Ajo ka marrë shumë komplimente nga fansat të cilët mezi presin ta shohin sërish në ekran. Mediat turke tregojne se vogëlushja do të vijë së shpejti me një serial të ri.

    Leave a Reply

    Your email address will not be published. Required fields are marked *