Nusja prish dasmen pasi zbulon mesazhet te turpshme ne telefonin e burrit

Nusja zbulon diten e dasmes mesazhet qe burri i saj e tradhetonte. Edhe pse ishte dita e tyre me e bukur burri e saj shkruante mesazhe me nje femer tjeter.

Ajo ishte duke u bere gati per te dal nga dhoma e gjumit ku papritur degjon zilen e mesazhit ne celularin e bashkeshkeshortit te saj.

Pasi ajo u afrua dhe e pa telefonin e burrit te saj u habit nga biseda qe kishte ber ai me nje femer tjeter transmeton shiko.news

Cifti kishte bashke gjashte vite dhe donte qe kete lidhjte ta kurorezonin me dasem por ky mesazh ndryshoi gjithcka.

Gruaja mendoj se mesazhi ishte nje urim per ciftin por me poshte pa bisedat e turpshme qe burri i saj bente me nje tjeter.

Një mesazh ishte se ata po planifikonin një arratisje së bashku, dhe ai i kishte thënë gjithashtu gruas, për të cilën ajo shpjegoi se dukej saktësisht e kundërta e saj, se ai “nuk kishte pasur kurrë më parë këtë lloj lidhjeje”.

Gruaja shperthen ne lot dhe largon te ftuarit nga dasma dhe fillon te zihet me burrin e saj dita e me e bukur e jetes u kthye ne nje ngjare tragjike per te transmeton shiko.news

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *