Pas daljes nga shtepia e BBV Oltes i ndodh e “papritura”

Olta Gixhari u largua sot nga shtëpia e BBV pasi i mungonte shume djali i saj. Ajo është një nga lojtaret më të forta të këtij Big Brotheri.

Por pasi doli ajo ka marre nje mbeshtetje te fortë në rrjetet sociale dhe komente të shumta.

Instagrami i saj pati një rritje të shpejtë brenda pak orësh. Ajo arriti 5 mijë ndjekes sa po doli nga shtepia dhe pas daljes, Dhe ne i urojme suksese te metejshme.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *