Pas fitores në BB VIP, Ilir Shaqiri bëhet gati per fitoren tjeter.Ja cpo ndodh me te

Ilir Shaqiri jep lajmin e bukur pasi fitoi BBV tashme do te marr pjese dhe ne BBV ne itali.

Ai ka zbuluar se është në bisedime për t’u bërë pjesë e tij, por ende nuk e ka marrë vendimin final.Ne fakt ai eshte nje njeri me vlera dhe ai duhet te jete patjeter ne kete edicion.

Ilir eshte shprehur se: “Grande Fratello nuk e kam ndjekur shumë. Njoh shumë artistë që kanë qenë pjesë e tij. Unë sot isha duke folur për të marrë pjesë.

Nuk është një ide që më çmend nga gëzimi sepse atë që doja e arrita. Të bashkëjetosh katër muaj me bashkëkombësit e tu dhe ta bësh këtë gjë me njerëz që nuk janë shqiptarë janë dinamika të ndryshme”, u shpreh Iliri.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *