Pas lajmit qe Luizi kishte tumor zbardhet përgjigja e analizave nga mjekja e spitalit ‘Shefqet Ndroqi’

Luizi bëri një rrëfim dy ditë më parë gjatë një bisede me Kiarën, ku u shpreh se vuante nga një sëmundje dhe se duhej të kurohej. Por në spektaklin e sotëm, ai i hodhi poshtë këto duke u shprehur se po fliste për një shok. Megjithatë kjo deklaratë e banorit nuk u besua nga banorët, pasi Luizi u shpreh se nuk dëshiron ta mëshirojnë.

Arbana Osmani ka thënë se Luizi ndodhet në spitalin ‘Shefqet Ndroqi’ se dhe po bën analiza dhe skaner.

Vetëm pak minuta më parë një nga mjeket e spitalit, foli dhe tha se Luizi nuk ka sëmundje të keqe dhe se gëzon shëndet të plotë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *