Publikohet per here te pare foto e 24 vjecarit qe mbyti nenen ne Permet

Albi Muhollari eshte 24 vjecari qe mbyti nenen e tij me plasmas naten e 3 qershorit.

Ai ishte kthyer nga Michigan te SHBA pasi studjonte per Inxhinieri Kompiutrike.

Mendohet se prinderi ja kane dhene motres se tij shtepine qe kishin ne permet dhe kjo beri qe ai te mbyste nenen e tij.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *