Publikohet per here te pare foto e 24 vjecarit qe mbyti nenen ne Permet

0
162

Albi Muhollari eshte 24 vjecari qe mbyti nenen e tij me plasmas naten e 3 qershorit.

Ai ishte kthyer nga Michigan te SHBA pasi studjonte per Inxhinieri Kompiutrike.

Mendohet se prinderi ja kane dhene motres se tij shtepine qe kishin ne permet dhe kjo beri qe ai te mbyste nenen e tij.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here