Shaqa rrefen dhunen e burrit dhe si me rrihte kur isha shtatzen. Video

Shaqe Balliu ka treguar historin e saj te veshtire dhe vuajtjet qe ka kalaur me bashkeshortin.

Shaqja eshte nene e tre femijeve dhe tregon se jeta e saj eshte nje sfide.

Ajo tregon se dhunohej shume nga bashkeshorti dhe pasi ajo e ka denoncuar ai ndodhet ne burg.

Bashkeshorti e ka rrahur aq shume sa kur ajo ishte shtatzen ka humbur dhe femijen. Ai me thyente telefonin qe te mos merrja policine pasi ai eshte denuar me 7 muaj burg per dhune ne familje ndersa tani po vuan denimin me 2 vite burg po me te njejten arsye.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *