Qeni kafshon vazjen ne fytyre pasi ajo i afrohet

0
321

Një vajzë pesëvjeçare ka pësuar lëndime të rënda në fytyrë pasi u sulmua nga një qen jashtë një dyqani.

Vajza u dërgua në spital me lëndime në fytyrë, duke pasur nevojë për operacione të transplantit të lëkurës në faqen e saj të majtë.

vajza kishte pare qenin qe po kalonte dhe kishte marre leje pronarit te qenit qe ta prekte ate por ishte fatale pasi qeni e ka kafshuar ne fytyre.

Babai i vajzes e ka derguar me urgjence ne spital. Vajza ka lendime ne fytyre dhe pret qe te bej nje transplant qe te mbuloj plaget e marra nga qeni.

Nena e pesevjecares keshillon te gjithe nenat e reja qe te bejn kujdes kur kalon qeni ne rruge dhe ti largojne femijet nga qent pasi mund te jete fatale per femijet e tyre.

Nena ka hapur nje gofundme.com qe kush ka mundesi ta ndihmoje sa do pak.shiko.news

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here