Saturday, May 21, 2022


HomeRama publikon pamjet nga Teatri i ri: Ja dhe pak..
Array

Rama publikon pamjet nga Teatri i ri: Ja dhe pak..Kryeministri i vendit, Edi Rama, eshtë gjithnjë e më i vendosur pasi sot ai ka deklaruar se shumë shpejt Teatri i ri Kombëtar i Operas dhe Baletit do të jetë gati.

Edi Rama ka sfiduar ditën e sotme të gjithë kritikët, që kërkojnë të mos shembet godina e vjetër, duke dhënë edhe pamje nga godina e re, të cilat i bëri nxorri në Facebook.

“JA DHE PAK… dhe një tjetër xhevahir i nxjerrë në dritë falë vizionit e pasionit tonë të paepur për ndryshimin, do të jetë në dispozicion të publikut, Teatri i Ri Kombëtar i Operas dhe Baletit”, – u shpreh Rama

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments