Saturday, May 21, 2022


HomeRama sapo bëri një premtim: Nuk ka më vara-vinga nëpër zyrat e...
Array

Rama sapo bëri një premtim: Nuk ka më vara-vinga nëpër zyrat e shtetitKryeministri Edi Rama në bashkëbisedimin javor të mbajtur dje premtoi qytetareve se nuk do të kete më sorollatje neper zyrat e administrates

Ai i tha se e nisi me 3 shërbime onlline ndersa sot ka rreth 150 sherbime te tilla dhe se shume shpejt 90% e sherbimeve do te mbulohen online duke ulur keshtu mundimet e qytetareve nëper zyrat e shtetit.

Shqiptaret nuk do te haxhojne me asnje minute duke pritur apo duke u sorollatur nëpër zyra por mjafton nje aplikim apo nje kerkese online dhe mbaron pune

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments