Rezarta Shkurta poston foton për arrestimin e Elsa Lilës e paska fajin Pirro Çako

Shume komente ka pasur diten e djeshme dhe diten e sotme per kengetaren e talentuar Elsa Lila nje nga keto komente ka qene dhe postimi i Rezarta Shkurtes.

Ajo ka bere nje postim ne Instastory një pjesë nga dueti i Elsës me Pirro Çakon, “Diferenca je ti”. Por ajo thote se i gjithe faji eshte i Pirro Cakos duke bere shaka.

A duhet te besh shaka ne nje situate te till?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *