Rikthehet Fatos Nano, ja kush e shoqeron ish kryeministrin ne Shqiperi

1
27

Ish-kryeministri shqiptar Fatos Nano ka preferuar që pushimet e kësaj vere t’i kalojë brenda vendit, të paktën deri më tani. Ai ndodhet, nën shoqërinë e bashkëshortes dhe disa miqve të tij në plazhin e Qerretit, i distancuar nga njerëzit e tjerë dhe baret e zonës përreth.Prej kohësh, ish-lideri historik i Partisë Socialiste, ka hequr dorë nga daljet e tij në media, ndërsa edhe roli në politikë ka ardhur gjithnjë duke u zbehur, teksa kujtojmë se nuk shkoi në Kongresin e fundit të PS-së, edhe pse ftesa i shkoi në derë.

1 COMMENT

  1. Zoti kryeminister jep dorheqjen se nuk je me per at vend ,liroje karriken ,ma mir rinia se sa pleqeria ne pushetet, ma mir te jete fatos Nano kryeminister ne shqiperi, se sz ti ,ke filluar Duke humber vemendje me gjith antaret e ps,

Comments are closed.