Saturday, May 21, 2022


HomeRudina pushime në Venecia me Markun, Aleksi habit me statusin e tij
Array

Rudina pushime në Venecia me Markun, Aleksi habit me statusin e tijAktorja e humorit, Rudina Dembacaj, po jeton e lumtur romancën e saj të re me ish deputetin Mark Frroku

Pasi bënë publike lidhjen e tyre ata filluan dhe pushimet në qytetin romantik të Venecias.

Por ajo që bie në sy është reagimi i ish bashkëshortit të saj Aleksandër Varfaj i cili pas çdo postim të ish bashkëshortes publikon statuse të cilat lënë vend për thashetheme.

E themi këtë pasi dhe ditë ne djeshme pas publikimit të fotos ku Rudina dukej e lumtur me Markun, Aleksandri ka reaguar me një postim.

Ai ka publikuar në story një foto që shihni më poshtë.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments