Rudina pushime në Venecia me Markun, Aleksi habit me statusin e tij

  Aktorja e humorit, Rudina Dembacaj, po jeton e lumtur romancën e saj të re me ish deputetin Mark Frroku

  Pasi bënë publike lidhjen e tyre ata filluan dhe pushimet në qytetin romantik të Venecias.

  Por ajo që bie në sy është reagimi i ish bashkëshortit të saj Aleksandër Varfaj i cili pas çdo postim të ish bashkëshortes publikon statuse të cilat lënë vend për thashetheme.

  E themi këtë pasi dhe ditë ne djeshme pas publikimit të fotos ku Rudina dukej e lumtur me Markun, Aleksandri ka reaguar me një postim.

  Ai ka publikuar në story një foto që shihni më poshtë.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *