Shikoni se sa jane rritur vajzat e Salsano Rrapit. *FOTO*

Salsano Rrapi dhe bashkëshortja e tij Erjona Kakeli edhe pse vetë janë dy emra shumë të njohur publik kanë zgjedhur që vajzat e tyre t’i mbajnë larg vëmendjes mediatike.

Ndonëse vajzat e aktorëve të njohur janë 7 dhe 6 vjeç portretet e vogëlusheve nuk i kishim parë asnjëherë…deri mbrëmjen e kaluar. Menjëherë pasi përfundoi performancën në ‘Dancing With The Stars’, këtë të premte, Salsano tha se është shumë i emocionuar pasi në sallë janë bashkëshortja dhe dy vazjat e tij që po e ndjekin ‘live’.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *