Shkoj ne farmaci te blej piceta te lagura. Qytetarja habitet nga cmimi i larte

Nje ngjarje e cuditshme ka ndodhur ne qytetin e Durresit ku nje grua e ardhur nga jashte per pushime ne vendin tone ka blere nje pako me piceta te lagura per femijet.

Ajo ka shkuar ne farmaci per ta blere pakon me piceta te lagura por eshte cuditur nga cmimi shume i shtrenjte 13 mije leke. Pasi e ka blere ajo eshte habitur pse ky cmim kaq i shtrenjte pasi online e gjen per 3.7 euro.

Ja dhe mesazhi i qytetares:Pershendetje Joq, Ndodhem ketu ne Durres dhe shof letrat e laguraa per femijet me cmim skandal €13 euro. Nje gje qe nuk kisha par ne asnje vend tjeter me ket cmim po te njetat i shof online me €3.50

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *