Shkoj te mbush makinen me nafte. Punetori i karburantit e vjedh sy per sy

Ne shqiperi eshte e frikshme te blesh produkte te ndryshme pasi tek ne mbizoteron hilja dhe mashtrimi. Ne jemi i vetmi vend ne bote qe qumeshtin e blejn bashk me uje apo djathin me nisheshte apo mashtrime te tjera e lista nuk ka fund ne produktet ushqimore se si mashtohemi cdo dite.

Por mire te produktet ushqimore por dhe tek nafta hilet dhe mashtrimet vashdojne.

Ne videon e me poshte duket qarte se si nje punetor i nje karburanti vjedh sy per sy naften duke e hedhur ne bidon dhe me pas furnizon makinen.

Pasi shoferi ka shkuar ne banjo ai ka gjetur castin per te bere hilen por ai nuk e di qe pas xhamave te zi te makines po filmohej.

Per me shume shiko videon

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *