Friday, May 20, 2022


HomeShuhet këngëtarja e njohur, la pas hite që u kënduan ndër vite
Array

Shuhet këngëtarja e njohur, la pas hite që u kënduan ndër viteNjë lajm i trishtë vjen për fansat e muzikës.

Këngëtarja e grupit Roxette, Marie Fredriksson, ka ndërruar jetë në moshën 61-vjeçare pas një sëmundje të rëndë.

Këngëtarja nga Suedia, e famshme për këngët: ‘It must have been love’ dhe ‘Listen to your heart’, bëri për vete miliona fansa në mbarë botën.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments