Shuhet këngëtarja e njohur, la pas hite që u kënduan ndër vite

  0
  146

  Një lajm i trishtë vjen për fansat e muzikës.

  Këngëtarja e grupit Roxette, Marie Fredriksson, ka ndërruar jetë në moshën 61-vjeçare pas një sëmundje të rëndë.

  Këngëtarja nga Suedia, e famshme për këngët: ‘It must have been love’ dhe ‘Listen to your heart’, bëri për vete miliona fansa në mbarë botën.

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here