Si ti beni jasteket e tuaj te verdhe perseri te bardh vetem me nje perberes

Nxehtësia dhe vapa e bejne jastëkët tuaj të bardhë ne të verdhë.

Por mos u shqetësoni, një ekspert pastrimi ka shpikur një mënyrë të thjeshtë për të rikthyer perseri ngjyren e bardhe.

Nje eskpert tha se:”Unë përdor gjithmonë një tabletë pjatalarëse për të larë jastëkët e mi dhe çdo rrobë të bardhë transmeton shiko.news

Dhe nga ajo dite jasteket apo dhe kemishat e bardha jane bere super te bardha.

“Shtoni një tabletë pjatalarëse në lavatriçen tuaj kur pastroni jastëkun tuaj pa asgjë tjetër dhe ai do të shkëlqejë”.

Ndaj kjo eshte menyra me e lehte dhe qe do ju kushtoje me pake dhe jastekun do ta keni serisht te bardh transmeton shiko.news

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *