Stuhia rrëzon 26-vjeçarin nga çatia, 17-vjeçares i bie depozita në kokë

Nga moti me shi dhe era a forte diten e sotme kane sjell probleme ne disa qytete te vendit.

Ne qytetin e Kucoves era e forte ka rrezuar 26 vjecarin M.V. ku ai po rregullonte catin e shtip ku ai punonte ne fshatin Tapi.

Ndersa si pasojë e erës është rrëzuar një depozitë uji nga tarraca e një banese. Për pasojë është lënduar një 17-vjeçare që ishte duke ecur në rrugë në momentin e incidentit.

Lajmi i mire eshte se nuk ka problem jeten dhe gjendja e tyre eshte e mire dhe jane shtruar ne spital.

Ndersa ne jug te vendit era e forte ka rrezuar shtyllat e tensionit te larte.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *