Tjetër lëkundje termeti në Shqipëri

  0
  110

  Një lekundje termeti është regjistruar rreth orës 15:45 me magnitudë 3.1 në jugperëndim të Lezhës.

  Tërmeti është regjistruar 49 km në veri-perëndim të Tiranës dhe 25 km në jugperëndim të Lezhës.

  Nuk raportohet për të lënduar apo dëme, por lëkundjet kanë qenë të ndjeshme në zonë.

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here