Tragjedi: Fëmija 3-vjeçar Mbytet në Pishinë. Nëna nuk e shpëton dot sepse nuk di not

GREQI- Nje lajm i keq vjen nga greqia ku mesohet se nje femi 3 vjec ka humbur jeten diten e sotme. Ai eshte mbytur ne pishine.

Femija 3 vjec ka rene brenda ne pishine dhe prinderit ishin brenda ne shtepi.

Nena e femijes e pa ngjarjen por nuk mundi ta shpetoj pasi nuk dinte not. Ajo therriti bashkeshotin por ishte teper vone.

Edhe pse e derguan ne spital femija nuk ja doli dot. Prinderit jane arrestuar nga policia per neglizhcen e treguar ndaj femijes qe po mbytej.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *