U puth me Donaldin para një Shqipërie të tërë, i ndodh e papritura Bora Zemanit

  Puthja me Donald Veshajn para syve të të gjithë shqiptarëve bëri që moderatorja Bora Zemani të ishte në qendër të vëmendjes të mediave për disa ditë.

  BBV mundësoi takimin mes tyre dhe më në fund Përputhi edhe moderatoren e famshme me ish-të dashurin e saj me një diferencë moshe 6-vjeçare.

  Puthja bëri xhiron e rrjetit teksa çifti vendosi se do kenë një takim sqarues jashtë pas përfundimit të programit.

  Instagrami i Bora Zemanit ndërkohë është rritur me +15K ndjekës në pak ditë.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *