Vajza helmon prinderit e saj me ilace duke i marr jeten

Nje vajz është arrestuar për vrasjen e prinderve te saj.

Vazja akuzohet për dy akuza për vrasje pasi mendohet se ajo ka vrar nenen dhe babain e saj.

Policia ka zbuluar se prinderit jane helmuar nga vajza e tyre pasi ajo i ka dhene ilace dhe pas autopsis ato kane zbuluar gjurme te helmimit.

Vajza para se te bente veprimin kishte kerkuar ne google per ilacet dhe efektet qe te lenin por tashme vazja do te dal ne para trupit gjykues per te marre denimin maksimal.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *