Friday, May 20, 2022


HomeVishuni trashë të dielën! Mos dilni nga shtëpia pa e lexuar ...
Array

Vishuni trashë të dielën! Mos dilni nga shtëpia pa e lexuar motinMëngjesi i të dielës pritet të jetë i kthjellët, me pak vranësira, por do të zgjasë deri në meditë. 

Nga pasditja, priten pak reshje shiu, kryesisht në zonat juglindore të Shqipërisë.

Sipas parashikimeve të MeteoAlb, temperaturat e ajrit do të pësojne ulje në mëngjes, duke u luhatur nga 1°C deri në 20°C.

Era pritet të fryjë mesatare në tokë dhe e fortë në det me shpejtësi 65 km/h nga drejtimi Jugor-Juglindor duke krijuar dallgë.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments