Zajmina behet nene per here te dyte ja cfare emri te vecante i ka vendosur djalit

0
253

Zaimina Vasjari ka nje lajm te bukur pasi eshte bere nene serisht.Kengetarja ka sjelle ne jete nje djal ku dhe emrin e ka vendosur te vecant.

Ai eshte quajtur Kamar. Pas lindjes se vajzes para kater vite me pare tashme vjen ne jete dhe djali dhe ne i urojme jete te gjate dhe te lumtur.

Ajo eshte shkeputur nga bota e artit dhe po i kushtohet familjes se saj.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here