Zhaklinën e gjen belaja ditën e sotme pas debateve me Kiarën

Pas debateve me Kiaren dhe Zhaklinës kësaj të fundin i ka ndodhur një problem natën e mbrëmshme.

Fansa të Big Brother i kanë thyer xhamin e makines.

Ajo mengjesin e sotëm ka parë që xhami ishte thyer dhe Zhaklina ka telefonuar policinë.

Kjo ngjarje është denoncuar në polici dhe pritet qe te zbardhen dhe autoret.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *