Fenomeni në plazhin e Durresit cudit pushuesit diten e sotme

0
1751

E shtuna dhe e diela ishin ditet me te fresketa te veres dhe te mbushura me reshje shiu dhe stuhi ne te gjithe vendin.

Por nje fenomen i bukur ka ndodhur ne plazhin e Durresit ku shikohet nje tornado ne mes te detit.

Tornado eshte fotografuar nga pushuesit diten e sotme dhe eshte publikuar nga joq.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here