Gjendet i pa jete 13 vjecari ne garazhdin e shtepise ne Tirane. Diabeti mbi 700

Gjendet pa shenja jeta 13 vjecari ne garazhdin e baneses se tij. Mesohet se femija ka shkuar ne garazhd per te marre pak benzine.

Ai po perpiqej te vinte ne pune nje makine qe nuk ndizej. Mendohet qe 13 vjecari ka vendosur fijet ne bateri por me pas ka shkaktuar mase dhe ka rene ne toke.

Familjaret e kane gjetur ne toke dhe me pulla te verdha oksodimi.

13-vjeçari ka qenë obez dhe dyshohet se mund t’i ketë shkaktuar vdekjen diabeti, sepse në momentin kur ja kanë matur ka qenë mbi 700 transmeton shiko.news

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *