Humb jeten diten e sotme 17 vjecari shqiptar ne Greqi

0
226

GREQI- Nje ngjarje e rende ka ndodhur ne Greqi ku mesohet se ka humbur jeten diten e sotme nje 17 vjecar shqiptar.

Ngjarja ka ndodhru ne aksin Kastel-Platanos ne Traqila Greqi. I riu ishte ne motorr dhe eshte perplasur nga nje makine me turiste.

I riu quhej Dionis Qoshku ne motorr ishte dhe vellai i tij Ersid Qoshku u ka mbetur i plagosur nga aksidenti.

Fatmiresisht vellai eshte ne gjendje te mire shendetsore ndersa vella humbu jeten transmeton shiko.news

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here