Humb jeten ne plazh diten e sotme babai me djemt 13 dhe 15 vjec

Nje ngjarje e rende ka ndodhur diten e sotme ku ka humbur jeten babai me dy djemt e tij. Ngjarja ka ndodhur në plazhin Vilë-Boshtovë.

Te tre ka humbur jeten nga rrymat detare dhe ka qene e pa mundur shpetimi i tyre. Babai ishte rreth 55 vjeç, dhe dy djemtë e tij të mitur rreth 13 dhe 15 vjeç.

Policia ka shkuar ne vend ngjarje per ti shpetuar babai me dy djemt por ishte e pa mundur pasi ata kishin nderruar jete qe te tre transmeton shiko.news

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *